BRILjANTNA POBJEDA DVOROVLjANSKIH BEBA :: Semberija INFO ::

Stadion: Proletera u Dvorovima, 30.10.2022.godine.

Gledalaca: oko 300.

Sudije: Goran Lakić (Brčko)  Rade Aćimović (Zvornik) Jovan Gvozdenović (Brčko)

Delegat:Lazo Jovanović (Bijeljina)

Kontrolor sudjenja:Čedo Vićić  (Ugljevik)

Strijelci: 1:0 Rakić S. Iz KU u 6. minuti, 2:0 Rakić N.u 14.minuti,2:1 Vučić 23. mnuta, 3:1 Sekulić  u 26. minuti, 3:2 Kalajdžić  iz KU u 37. minuti,4:2 Rakić S. U 44. minuti,5:2 Rakić N. U 88. minuti.

FK“Proleter“: Stanković 7,Sekulić 7.5,Mrkajić 7,5 ,Vasić 7.5,Rakić N. 8,Arnautović 7.5,Rakić S. 8,Magazin 7 (Dupor od 87.)Barjaktarević 7 (Bunjevac 7 od 46.)Jovanović 7 (Vasiljević od 83.)Maksimović 7 (Matijević  od 72.)   trener: Dragan Matić.

FK“Jedinstvo“: Đorđić 6,Lukić 6,Gvozdenac 6,Stevanović 6,Jevđenović 5,5 (Vasilić od 74.)Tomić 5,5 (Dukić od 68.)Ružičić 5.5,Vučić 6 (Šikuljak  6 od 46.) Kalajdžić 6,5.Krsmanović 6,Vasiljević 6,
Trener:Milorad Savić Zeko.

IGRAČ UTAKMICE.RAKIĆ STEFAN (FK“PROLETER“DVOROVI)

Derbi 13. Kola Druge lige FSRS grupa Istok, ujedno i komšijski derbi u potpunosti je pripao domaćoj ekipi koja je znalački i borbeno odigrala cijeli tok utakmice i niti jednog momenta nisu dovodili u pitanje konačnog pobjednika.

Raspoloženi strijelci ,braća Rakići su nemilosrdno rešetali mrežu nemoćnog golmana Đorđića i donjeli zasluženu visoku pobjedu nad renomiranim protivnikom koji je do sada neprikosnoven na prvom mjestu tablice.

Uspjeh je veći u tome što je za ekipu Proletera nastupalo deset domaćih igrača od petnaest koji su igrali u ovoj utakmici dok su svi ostali na klupi iz pogona mlađih kategorija.Kada kažemo, mlađih igrača,kažemo da su svi ti igrači ponikli u omladinskoj školi FK“Proleter“ Dvorovi koja je osnovana još davn  1968. godine.To je ono na čemu se u Dvorovima godinama radi i zašta se bori ova mlada Uprava