RK Bijeljina - Izvještaj 5 kolo: RK Glasinac - RK Bijeljina 26:39 (10:16) :: Semberija INFO ::

RK Bijeljina - Izvještaj 5 kolo: RK Glasinac - RK Bijeljina 26:39 (10:16)

5. kolo M-tel prve lige Republike Srpske u rukometu.

U utakmici 5. kola gostujuća ekipa iz Bijeljine je zasluženo osvojila dva boda na gostovanju protiv ekipe Glasinca.

Semberci su od prvog do poslednjeg minuta nametnuli svoj tempo igre i iz minuta u minut povećavali prednost do konačnih 13 golova razlike.

Posebno raduje igra najmlađih rukometaša Bijeljine koji su maksimalno iskoristili povjerenje trenera Rankića.

Stefan Živanović, Vedran Milić i Rajko Marinković su pokazali da se na njih ozbiljno može računati u narednim utakmicama.

Treba napomenuti da je na golu ponovo odličan bio Đorđe Đerić koji je sakupio 15 odbrana.

Lontoš i Marković su komandovali odbranom i zatvorili sve prilaze golu svoje ekipe.

Strijelci za RK Bijeljina :
Luka Jevtić 8, Stefan Živanović 5, Žuža Miloš 5, Stevanović Mladen 5, Buljugija 3, Latinović 3, Škorić 3, Simić 2, Purić 2, Milić 2.

U 6.kolu ekipa Bijeljine dočekuje Derventu poslije pet vezanih utakmica u gostima.