KRUPA BOLjA OD ZVIJEZDE 09, RADNIKU BOD U MOSTARU :: Semberija INFO ::

KRUPA BOLjA OD ZVIJEZDE 09, RADNIKU BOD U MOSTARU

Fudbaleri Krupe su ostvarili veoma važnu pobjedu protiv Zvijezde 09 od 2:0 i stigli do tri boda kojima su produžili nadu u opstanak u Premijer ligi BiH.

Domaće je u vođstvo doveo Bojan Puzigaća u 47. minutu iz penala, a drugi gol je postigao Marko Brtan u 64. minutu. Ovim trijumfom ekipa iz kanjona Vrbasa se primakla Tuzli Siti na tri boda zaostatka, a pomenuti tim će sutra odigrati meč protiv GOŠK-a u Gabeli. Radnik je osvojio veoma važan bod u borbi za četvrto mjesto koje će vjerovatno da vodi u Evropu remiziravši sa Zrinjskim u Mostaru 1:1. Domaći su poveli u 57. minutu preko renata Gojkovića, a izjednačio je Dejan Maksimović u 73. Golman gostiju Mladen Lučić je u 75. minutu odbranio udarac sa bijele tačke Miloša Filipovića.