MLADI PANTERI NA DžUDO TURNIRU ZVORNIK OPEN 21 :: Semberija INFO ::

MLADI PANTERI NA DžUDO TURNIRU ZVORNIK OPEN 21

U Zvorniku se 29. maja 2021. godine održao Međunarodni džudo turnir „Zvornik OPEN 21“ na kome je učestvovalo oko 800 takmičara ovog borilačkog sporta u konkurenciji mlađih pionira (poletaraca), pionira i kadeta. Takmičili su se džudisti iz 80 džudo klubova iz Mađarske, Srbije, Crne Gore i BiH.

Na turniru je učestvovao i bijeljinski Džudo klub „Panter“ čiji su takmičari osvojili ukupno 16 medalja. Zlatne medalje su osvojili: Goran Đurić, Vasilije Hrzić, Teodora Trifković, Mila Đurić, Emilija Petrović i Marija Grbović. Srebrenim medaljama su se okitili Maksim Petrović, Andrej Stojanović i Nikola Lazarević dok su treća mjesta i bronzane medalje osvojili Ivan Čolić, Nikolina Rašević, Nikola Stanojlović, Petar Ćurčić, Nikola Nešković, Anđela Trifunović i Mirjana Marković.

Obzirom na izuzetno jaku konkurenciju na turniru, u Džudo klubu „Panter“ su prezadovoljni pokazanim umijećem i osvojenim medaljama svojih mladih džudista.