BAJERN SLOMIO LACIO U RIMU, ČELSI BOLjI OD ATLETIKA :: Semberija INFO ::

BAJERN SLOMIO LACIO U RIMU, ČELSI BOLjI OD ATLETIKA

Fudbaleri minhenskog Bajerna savladali su u gostima Lacio sa 4:1 u prvoj utakmici osmine finala Lige šampiona.
Bajern je bio silovit i nemilosrdan u Rimu, pa je pred Bavarcima samo odrađivanje posla u revanšu.

Već poslije prvog dijela igre je bilo jasno da će Bajern lako doći do pobjede i nadomak četvrtfinala.

Robert Levandovski je donio prednost gostima poslije devet minuta igre, a mladi Džamal Musijala je pogodio za 2:0 u 24. minutu.

Sane je zatresao mrežu u 42, pa je Bajern na odmor otišao sa tri gola prednosti.

Čim je počeo drugi dio igre, još jedan gol za Bavarce - Ačerbi ja postigao autogol.

Lacio je dva minuta kasnije uspio da smanji i, koliko-toliko, sačuva obraz, pošto je gol postigao Hoakin Korea.

U drugom večerašnjem meču Čelsi je bio bolji od Atletiko Madrida sa 1:0 na utakmici koja je odigrana na neutralnom terenu u Bukureštu.