ODRŽAN MEĐUSTRANAČKI SASTANAK


Na današnjem međustranačkom sastanku političkih stranaka zastupljenih u Skupštini grada postignut je dogovor da se 10. redovna sjednica Skupštine grada održi u ponedjeljak, 15. juna.

Predsjednica Skupštine grada Željana Arsenović izjavila je da do ovog trenutka Skupština nije zaprimila materijale od gradonačelnika i rukovodstva grada koji su važni za održavanje predstojeće sjednice.



-Mi do ovog trenutka još uvijek nemamo zaprimljene materijale od strane gradonačelnika i rukovodstva našeg grada. Međutim, u skupštinsku proceduru stigli su određeni materijali koje ćemo uvrstiti u dnevni red.Nakon devete sjednice uputili smo podsjetnik za dostavljanje materijala koji su važni za održavanje ove sjednice, a tokom maja poslali smo i nekoliko urgencija. Do ovog trenutka nijedan materijal od strane gradonačelnika nije upućen u skupštinsku proceduru.Vjerujemo da će to biti učinjeno tokom dana ili eventualno sutra. Još jednom apelujemo da svi materijali budu proslijeđeni u skupštinsku proceduru kako bi mogli biti uvršteni u dnevni red sjednice“, rekla je Arsenovićeva.