
JZU Dom zdravlja Bijeljina: Održana Vanredna izborna skupština Strukovnog sindikata medicinskih sestara i tehničara
U JZU Dom zdravlja Bijeljina održana je Vanredna izborna skupština Strukovnog sindikata medicinskih sestara i tehničara, na kojoj je za predsjednicu sindikalne organizacije izabrana Marica Vuković.
Veliki odziv članstva potvrdio je zainteresovanost zaposlenih za pitanja unapređenja položaja medicinskih sestara i tehničara, zaštite radnih prava i jačanja sestrinske profesije.

Novoizabrana predsjednica zahvalila je kolegama na ukazanom povjerenju i istakla da će svoj mandat posvetiti unapređenju struke, jačanju međusobne saradnje i zastupanju interesa članstva.
JZU Dom zdravlja Bijeljina upućuje iskrene čestitke Marici Vuković na izboru, uz želje za mnogo uspjeha, profesionalnih dostignuća i kvalitetnih rezultata u budućem radu.
Zajedno za snažniju sestrinsku profesiju i kvalitetniju zdravstvenu zaštitu”, navodi se u saopštenju JZU Dom zdravlja Bijeljina.
Veliki odziv članstva potvrdio je zainteresovanost zaposlenih za pitanja unapređenja položaja medicinskih sestara i tehničara, zaštite radnih prava i jačanja sestrinske profesije.

Novoizabrana predsjednica zahvalila je kolegama na ukazanom povjerenju i istakla da će svoj mandat posvetiti unapređenju struke, jačanju međusobne saradnje i zastupanju interesa članstva.
JZU Dom zdravlja Bijeljina upućuje iskrene čestitke Marici Vuković na izboru, uz želje za mnogo uspjeha, profesionalnih dostignuća i kvalitetnih rezultata u budućem radu.
Zajedno za snažniju sestrinsku profesiju i kvalitetniju zdravstvenu zaštitu”, navodi se u saopštenju JZU Dom zdravlja Bijeljina.




