РАДНИК БОЉИ ОД БОСНЕ КОМПРЕД... :: Semberija INFO ::

РАДНИК БОЉИ ОД БОСНЕ КОМПРЕД...

У оквиру 4.кола Премијер футсал лиге Босне и Херцеговине у тузланском Мејдану састале су се екипе Босне Компред из Тузле и Радник из Бијељине...

Од самог почетка утакмица гости су кренули са игром на вишак.

Без великих узбуђења играло се све до 10.минуте када Арнаутовић јаким ударцем са 6-7 метара доводи Радник у водство од 0-1.

Још неколико шанси на обје стране али без погодака.

У 15.минуту Трифковић на центру "краде" лопту од Маринковића и погађа за 1:1.

До краја првог дијела није било више голова те се на одмор отишло при резултату 1:1.

Почетком другог дијела идентична игра као и у првом полувремену...

У 24.минуту Павић са десне стране убацује лопту коју је у гол поспремио Маринковић,резултат је 1:2 за екипу Радника.

У наредна два напада виђена су два гола,прво је Идриз са велике удаљености изједначио резултат,а онда Џомбић искоса погађа и враћа предност гостима,резултат је 2:3.

Након тога утакмица се потпуно отворила те је било доста шанси на обје стране.

У 33.минуту за 2:4 погађа Маринковић који је лобовао голмана Чизмића у шестерцу.

Након 4-ог гола гостију домаћа клупа тражи тиме-оут послије којег домаћи крећу са игром на вишак.

До краја утакмице обје екипе су нападале на вишак али мреже се нису затресле те је коначан резултат гласио 2:4