ЛШ: ПСЖ ИЗВУКАО РЕМИ У МАДРИДУ ДИНАМО ПОРАЖЕН У ГОСТИМА КОД АТАЛАНТЕ :: Semberija INFO ::

ЛШ: ПСЖ ИЗВУКАО РЕМИ У МАДРИДУ ДИНАМО ПОРАЖЕН У ГОСТИМА КОД АТАЛАНТЕ

Фудбалери Париз Сен Жермена одиграли су неријешено на “Сантјаго Бернабеу” против Реал Мадрида (2:2), и то након што су се вратили у меч послије заостатка од два гола.

Фудбалери Реал Мадрида повели су у 17. минуту голом Бенземе, а исти играч повисио је на 2:0 у 79. минуту на асистенцију Марсела. Тим из Мадрида до овог тренутка пропустио је сијасет шанси, а онда је стигла казна. Мбапе је смањио резултат на 2:1 у 81. минуту, а само два минута касније Сарабија је изједначио на 2:2. У последњем минуту судијске надокнаде Бејл је из слободног ударца погодио стативу.

Након овог ремија оба тима су се пласирала у нокаут фазу.
Фудбалери Динама из Загреба пропустили су велику шансу да дођу на корак до пласмана у нокаут фазу. Тим из Загреба поражен је од Аталанте резултатом 2:0, а голове су постигли Муриел у 27. и Гомез у 47. минуту.