ЛУДА НОЋ У ЛИГИ ШАМПИОНА, ЧЕЛСИ СЕ ВРАТИО НАКОН 1:4, ПРЕОКРЕТ БОРУСИЈЕ :: Semberija INFO ::

ЛУДА НОЋ У ЛИГИ ШАМПИОНА, ЧЕЛСИ СЕ ВРАТИО НАКОН 1:4, ПРЕОКРЕТ БОРУСИЈЕ

Луда ноћ у Лиги шампиона! Преокрети, пенали, искључења, све се то вечерас могло видјети на европским теренима. но кренимо редом.

Најзанимљивије је било у Лондону, гдје је Ајакс био на прагу побједе. Водио је тим из Амстердама са 4:1 , а повели су гости аутоголом Абрахама већ у другом минуту. Међутим, само три минута касније изједначио је Жоржињо из пенала. Промес је довео Ајакс у вођство у 20. минуту, а онда је виђен још један гол Аризабалаге са 1:3. Ван де Бек је у 55. минуту повисио на 4:1, а онда је Челси дошао до поготка преко Азбиликуете. За само два минута Ајакс је остао без два играча, Блинда и Велтмана, а домаћи су то искориститли и преко Жоржиња и Хамеса стигли до изједначења (4:4).

Борусија Дортмунд је у дуелу против Интера била у безизлазној ситуацији. Италијани су водили са 2:0, а онда су у наставку домаћи головима Хакимија, који је два пута затресао мрежу, и Бранта, стигла до 3:2 и великог тријумфа.
Ливерпул је такође имао проблема против Генка. Првих 45 минута завршено је неријешено 1:1, а онда је шампион Европе у наставку стигао до још једног гола.

Преокрет је направила и Валенсија, која је стигла до побједе 4:1 након што је Лил на Местаји први дошао до поготка.