ПАРТИЗАН СА ПЛУС ЈЕДАН НА РЕВАНШ У НОРВЕШКУ, ЦРНО-БИЈЕЛИ НАКОН ПРЕОКРЕТА ПОБИЈЕДИЛИ МОЛДЕ :: Semberija INFO ::

Фудбалери Партизана са предношћу иду на реванш у Норвешку. У првој утакмци плеј-офа за улазак у групну фазу Лиге Европе црно-бијели су побиједили Норвешки Молде резултатом 2:1 и то након преокрета.

Гостујући тим први је дошао у вођство, а стријлац је био Боли у 44. минуту. Овај играч неколико минута раније ушао је након повреде Кнудсона. Успио је он промијешати цијелу одбрану Партизана, а након шута лопта је прво ударила у једну стативу, прошетала по гол линију па се од друге стативе одбила у мрежу Стојковића.

Само минут касније Партзан се вратио у игру. Тошић је са лијеве стране убацио за Суму, а овај се, мајисторски, леђима окренут према голу Молдеа окренуо, ослободио се једног играча гостујућег тима и шутирао у даљи угао за изједначење.

Ово је био резултат првог полувремена, а онда је у 75. минуту Партизан имао две одличне прилике, прво је након асистенције Асана Ожеговић био у прилици, а онда је и Јапанац био у изгледној прилици али је са метар пребацио лопту преко гола.

Партизан је до побједе дошао у 84. минуту када је након добре акције погодио Тошић.

Реванш утакмица у Норвешкој игра се за седам дана.