Шкорић и Ђерић најзаслужнији за побједу у Бањалуци - РК Борац : РК Бијељина 30-33 :: Semberija INFO ::

4. коло М-тел прве лиге Републике Српске у рукомету заслужено је припало гостима из  Семберије.

Прво полувријеме публика у дворани Борик могла је да види резултатски изједначене противнике.

До 25 минута се играло гол за гол, када долази до пада у игри РК Бијељина и на полувријеме Борац одлази са предношћу од три гола разлике 19:16.

Друго полувреме гостујућа екипа је заиграла много боље у одбрани и сигурније у нападу.

У 38 минути утакмице долази до изједначења и гостујућа екипа врло брзо стиче предност од 5 голова разлике.

Најбољи појединци у редовима гостујуће екипе били су голман Ђорђе Ђерић са 16 одбрана и вечерас играч утакмице Реља Шкорић са 7 постигнутих голова.

Добру партију пружили су: Буљугија, Латиновић, Пурић, Стевановић, Лонтош, Симић, Жужа и Јевтић који су поред Шкорића и Ђерића дали велики дипринос у освајању важних бодова.

Сљедеће 5. коло РК Бијељина гостује екипи Гласинца.