НИШТА ОД ИСПИСИВАЊА ИСТОРИЈЕ БХ. ФУДБАЛА, ЗРИЊСКИ ПОРАЖЕН НА ЈЕДАНАЕСТЕРЦЕ :: Semberija INFO ::

НИШТА ОД ИСПИСИВАЊА ИСТОРИЈЕ БХ. ФУДБАЛА, ЗРИЊСКИ ПОРАЖЕН НА ЈЕДАНАЕСТЕРЦЕ

Првак БиХ Зрињски није успио да избори Лигу конференција и да испише историју бх. фудбала пошто је вечерас након извођења једанаестераца поражен од екипе Слована у Братислави.

Мостарци су у регуларном дијелу поражени 1:0, па је утакмица отишла у продужетке.

Након продужетака, резултат је био 2:1 за Слован, па је утакмица отишла на пенале, с обзиром да је Зрињски славио 1:0 у првом мечу.

На крају, боља у извођењу једанаестераца била је екипа Слована из Братиславе након седме серије.

Што се тиче тока меча, Слован је у вођство дошао у 68. минути голом Рамиреза.

Зрињски је успио да изједначи на 1:1 голом Савића у 103. минути, који се одлично снашао након сјајног шута Билбије из слободног ударца и одбране Чована.

Иако су сви мислили да је то то, Слован је успио да постигне гол у 120. минути меча сјајним голом Рамиреза маказицама и одведе меч у посљедњу етапу – извођење једанаестераца.

Слован ће противнике сазнати у сутрашњем жријебу у Ниону.