КРУПА БОЉА ОД ЗВИЈЕЗДЕ 09, РАДНИКУ БОД У МОСТАРУ :: Semberija INFO ::

КРУПА БОЉА ОД ЗВИЈЕЗДЕ 09, РАДНИКУ БОД У МОСТАРУ

Фудбалери Крупе су остварили веома важну побједу против Звијезде 09 од 2:0 и стигли до три бода којима су продужили наду у опстанак у Премијер лиги БиХ.

Домаће је у вођство довео Бојан Пузигаћа у 47. минуту из пенала, а други гол је постигао Марко Бртан у 64. минуту. Овим тријумфом екипа из кањона Врбаса се примакла Тузли Сити на три бода заостатка, а поменути тим ће сутра одиграти меч против ГОШК-а у Габели. Радник је освојио веома важан бод у борби за четврто мјесто које ће вјероватно да води у Европу ремизиравши са Зрињским у Мостару 1:1. Домаћи су повели у 57. минуту преко рената Гојковића, а изједначио је Дејан Максимовић у 73. Голман гостију Младен Лучић је у 75. минуту одбранио ударац са бијеле тачке Милоша Филиповића.