РАДНИК ЕВРОПСКИ ПРОТИВ ГОШК-А, ЗВИЈЕЗДА 09 НА КОРАК ДО ОПСТАНКА :: Semberija INFO ::

РАДНИК ЕВРОПСКИ ПРОТИВ ГОШК-А, ЗВИЈЕЗДА 09 НА КОРАК ДО ОПСТАНКА

У 28. колу Премијер лиге БиХ клубови из Бијељине остварили су веома битне побједе.
Екипа Радника је на гостовању ГОШК-у остарила тријумф резултатом 2:1, те тако још једном показала да не одустаје од борбе за излазак на европску сцену. Домаћи састав је први стигао до предности у 39. минуту када је мрежу Бијељинаца погодио Грзан.У 44. минуту Дејан Максимовић је изједначио из једанаестерца, а три бода Раднику обезбиједио је Ирфан Хаџић голом у 82. минуту игре. Овом побједом Радник је "помогао" Звијезди 09 која је одмакла ĢОШК-у осам бодова, а Крупа је предала "фењер" тиму из Габеле. Звијезда 09 је убједљивом побједом од 4:0 против Челика направила велики искорак према опстанку. Први погодак за тим из Етно села Станишићи постигао је Ермин Хусеинбашић из једанаестерца 6. минуту. Други погодак за црвено-бијеле постигао је Федор Предраговић у 44, док се Хусеинбашић уписао у стријелце и у 54. минуту када је из слободног ударца погодио гостујућу мрежу.

​Коначан резултат поставио је Миљан Говедарица у 58. минуту.