Радник ремизирао у гостима :: Semberija INFO ::

Радник ремизирао у гостима

Тузла Цитy је у 26. колу Премијер лиге БиХ дочекала Радник, а на крају побједника није било 1:1.

Прво полувријеме меча на Тушњу није донијело превише узбуђења са обје стране. Играло се доста чврсто и тврдо и без правих шанси.

Полуприлика је наравно било. Максимовић је био опасан пред голом Тузле Цитy и он је тај који је правио доста проблема домаћим, који су ипак имали конкретније акције.

Међутим, изузев покушаја Златковића у самом финишу меча у овом дуелу ништа нарочито нисмо видјели.

Уводне минуте наставка припале су домаћем тиму. Беваб и Златковић су имали добре шутеве, али није било превелике опасности по гол Лучића.

Зато је Радник у 61. минути дошао до водства. Радовић је сјајно шутирао, Фејзић је кратко одбио, а на правом мјесту је Хаџић за предност од 0:1.

Ту је био и крај свих надања за данас јалове нападе Тузле Цитy. Нису до краја домаћи направили готово ништа, али су еуроголон Стојчева дошли до једног бода.