Радник је у 25. колу Премијер лиге БиХ угостио Челик, а на крају је меч завршен без голова (0:0). :: Semberija INFO ::

Прво полувријеме донијело је потпуну доминацију Радника.

Екипа Младена Жижовића је кренула офанзивно од прве минуте, али шансе једноставно нису знали искористити.
Велику шансу у 10. минути пропушта Ђурић након грешке одбране Челика, но његов ударац из добре позиције одлази поред гола.
Шест минута касније пенал за домаће. Оборен је Хаџић, Ђурић преузима одговорност, али његов шут по средини гола прочитао је Павловић и одбранио му је ударац.

У наставку акције голман Челика се још неколико пута истакао, да би Радник до краја првог полувремена створио још неколико добрих шанси.

Ипак, мреже се нису тресле. Остало је 0:0 у првих 45 минута што је резултат којим Челик мора бити задовољан.

Наставак такође доноси бољу игру Радника. Иако фудбал није био квалитетан као у првом дијелу, Хаџић је два пута могао да донесе свом тиму водство. Погодио је пречку, а затим промашио и зицер и резултат се није мијењао.

Остало је до краја 0:0. Челик овим резултатом једноставо мора бити задовољан, јер нису показали данас апсолутно ништа.