КОШАРКА: ВЕЛИКА БОРБА ИПАК НЕДОВОЉНА ЗА ФИНАЛЕ :: Semberija INFO ::

КОШАРКА: ВЕЛИКА БОРБА ИПАК НЕДОВОЉНА ЗА ФИНАЛЕ

Кошаркаши КК „Будућност БН“ нису се успјели пласирати у финале плеј офа Прве лиге РС за мушкарце. У трећој утакмици полуфиналне серије одигране синоћ у Бијељини екипа КК „Дрина Принцип“ била је боља и са остварене двије побједе у серији пласирала се у финале плеј офа. Утакмица је завршена резултатом 67:74 (20:18, 16:18, 13:13, 18:25).

У екипи КК „Будућност БН“ Пељто и Јовановић су постигли по 15 поена, Еркић 14, Благовчанин 13 и Джафић 2 поена док су у редовима Зворничана погађали: Кнежевић и Хајдуковић по 15 поена, Танасиловић 14, Матић 13, Ковачевић 8, Радосављевић 4, Михајловић 3 и Богићевић 2 поена.

Сениори без финала

Сениори нису успјели да се пласирају у финале. У одлучујућој утакмици поражени смо од екипе Дрина П.
Цијела утакмица била је резултатска клацкалица, послије полувремена нерјешено, послије треће четвртине нерјешено. У задњој четвртини противник је успио да преломи утакмицу са пар погођених шутева за три поена.

Честитке екипи Дрине на заслуженој побједи и пролазу у финале. Честитке и нашим момцима на одличној сезони.
Престоји нам још већи рад, од свога пута не одустајемо,“ поручили су на својој фацебоок страници из КК „Будућност БН“.

У финалу плеј офа снаге ће одмјерити КК „Радник Елвако Метпро“ и КК „Дрина Принцип“. Финална серија почиње првог маја 2021. године.