РЕАЛ БЕЗ ДРАМЕ ДО ЧЕТВРТФИНАЛА ЛИГЕ ШАМПИОНА :: Semberija INFO ::

РЕАЛ БЕЗ ДРАМЕ ДО ЧЕТВРТФИНАЛА ЛИГЕ ШАМПИОНА

Фудбалери мадридског Реала пласирали су се у четвртфинале Лиге шампиона, пошто су у реванш мечу осмине финала побиједили Аталанту са 3:1.

Реал је уз доста среће дошао до побједе у првом мечу ових ривала, али зато драме и узбуђења није било у реваншу.

Екипа Зинедина Зидана је лако дошла до нове побједе над Аталантом и пласирала се у четвртину финала.

Реал је повео у 34. минуту, голом Карима Бенземе, а повисио је Серхио Рамос са бијеле тачке у 60.

Аталанта је успјела да смањи резултат, преко Муријела у 83. минуту, али је Реал експресно одговорио - Марко Асенсио је постигао гол два минута касније.

Реал се, тако, без мука домогао четвртфинала, у којем ће играти и Манчестер сити, који је побиједио Борусију из Менхенгладбаха.