Bijeljinci svoju seriju pobjeda nastavili u Ljubinju :: Semberija INFO ::

Bijeljinci svoju seriju pobjeda nastavili u Ljubinju

Bijeljinci su svoju seriju pobjeda nastavili u LjubinjuIako teže nego očekivano uspjeli su da savladaju Ljubinjce tek nakon taj-breka.

Radnik je dobro odigrao prvi set i ubedljivo ga riješio za 20 minuta. U drugom setu je viđena velika borba, ali su Bijeljinci u samoj završnici as servisom Drljića uspjeli da dođu do dvije set lopte i drugu pretvore u 2-0 u setovima. Vjerovatno su pomislili da će se domaći odbojkaši predati u trećem setu. Zaigrali su Ljubinjci na sve ili ništa i naredna dva seta veoma lako riješili u svoju korist. Pobjednik je riješen u petom setu, a nedostižnu razliku Radnik je napravio na servis Popovića. U ekipi Radnika istakli su se Fet i Adai.

Ovom pobjedom odbojkaši Radnika eliminisali su Ljubinje sa 2-0 u seriji i nakon 5 godina ponovo  će igrati u polufinalu plej-ofa Premijer lige. Polufinale se igra na dvije dobijene utakmice protiv ekipe Kaknja. Prvi meč na programu je u subotu 1.4.2023. godine u Bijeljini od 16 časova.

Odbojkaši Radnika pozivaju sve navijače da budu na tribinama i pruže im podršku u borbi za finale plej ofa.