Gradska uprava Bijeljina: Organizovan besplatan odlazak na Sajam poljoprivrede u Novom Sadu



Gradska uprava Grada Bijeljina - Odjeljenje za poljoprivredu, obavještavaju sve zainteresovane poljoprivredne proizvođače da će u nedjelju, 17. maja, biti organizovan besplatan odlazak na 93. međunarodni Sajam poljoprivrede u Novom Sadu.

Polazak je planiran sa platoa ispred Saborne crkve u 7.00 časova. Organizovani odlazak obuhvata besplatan autobuski prevoz, ulaznicu za Sajam, kao i obezbijeđen ručak, navodi se u saopštenju Odjeljenja za poljoprivredu Gradske uprave Grada Bijeljina.