KK „ŠAMPIONI“ IZ BANjALUKE DONIJELI DEVET MEDALjA :: Semberija INFO ::

KK „ŠAMPIONI“ IZ BANjALUKE DONIJELI DEVET MEDALjA

Foto
Prethodnog vikenda u Banjaluci je održan 3. Međunarodni karate turnir „Srpska OPEN“ koji je okupio 421 učesnika iz 34 kluba.

Karate klub „Šampioni“ iz Bijeljine su učestvovali sa 12 takmičara. Lazar Marković je po treći put uzastopno osvojio zlatnu medalju na ovom turniru. Ove godine zlatni je bio u kategoriji juniora do 68kg. Pored Lazara zlatne medalje su osvojili još Viktor Gligorević (dječaci do 13. godina, +55 kg), Helena Ivković (kadetkinje, +54 kg), Emilija Bogdanović (djevojčice 13 godina, +49 kg), Nikolina Gavrić (djevojčice 13 godina, +54 kg) i Milica Marić (djevojčice 12 godina, +40 kg).

Iz ekspedicije KK „Šampioni“ bronzane medalje su osvojili Zoran Stojanović (dječaci 11 godina, -40 kg), Iva Dokić (djevojčice 12 godina, -50 kg) i Savo Manojlović (dječaci 12 godina, -37 kg).