RK ,,BIJELjINA’’ - RK ,,KOZARA’’ 29:25 :: Semberija INFO ::

RK ,,BIJELjINA’’ - RK ,,KOZARA’’ 29:25

Na krilima bijeljinske publike zaslužene pobjede

Jedanesto kolo prve Mtel lige Republike Srpske u rukometu pripalo je domaćoj ekipi ,,Bijeljine’’.

Vidjena je velika borba na utakmici i potpuno dva različita poluvremena.

Prvo poluvrijeme pripalo je gostima iz Kozarske Dubice, koju je, na terenu, predvodio najbolji igrač na utakmici Goran Stanić, koji se 10 puta upisao u listu strijelaca.

Drugo poluvrijeme ekipa ,,Bijeljine’’ dolazi do svoje igre, nošena velikom podrškom sa tribina, izjednačava rezultat u 45. minuti na 20:20.

Poslije toga domaća ekipa pojačava ritam i na kraju zasluženo slavi rezultatom 29:25.

U ekipi ,,Bijeljine’’ najraspoloženiji u napadu bili su Mladen Stevanović, sa 7 postignutih golova, Dejan Latinović 6, Bakir Buljugija 6, Miloš Žuža 4, Luka Jevtić 2, Darko Markovic 2 i Relja Skorić 2 gola.

Odličan je bio golman RK ,,Bijeljine’’ Djordje Djerić koji je sakupio 13 odbrana.

Sljedeće kolo RK ,,Bijeljina’’ putuje u Kotor Varoš.