KOŠARKA: VELIKA BORBA IPAK NEDOVOLjNA ZA FINALE :: Semberija INFO ::

KOŠARKA: VELIKA BORBA IPAK NEDOVOLjNA ZA FINALE

Košarkaši KK „Budućnost BN“ nisu se uspjeli plasirati u finale plej ofa Prve lige RS za muškarce. U trećoj utakmici polufinalne serije odigrane sinoć u Bijeljini ekipa KK „Drina Princip“ bila je bolja i sa ostvarene dvije pobjede u seriji plasirala se u finale plej ofa. Utakmica je završena rezultatom 67:74 (20:18, 16:18, 13:13, 18:25).

U ekipi KK „Budućnost BN“ Peljto i Jovanović su postigli po 15 poena, Erkić 14, Blagovčanin 13 i Džafić 2 poena dok su u redovima Zvorničana pogađali: Knežević i Hajduković po 15 poena, Tanasilović 14, Matić 13, Kovačević 8, Radosavljević 4, Mihajlović 3 i Bogićević 2 poena.

Seniori bez finala

Seniori nisu uspjeli da se plasiraju u finale. U odlučujućoj utakmici poraženi smo od ekipe Drina P.
Cijela utakmica bila je rezultatska klackalica, poslije poluvremena nerješeno, poslije treće četvrtine nerješeno. U zadnjoj četvrtini protivnik je uspio da prelomi utakmicu sa par pogođenih šuteva za tri poena.

Čestitke ekipi Drine na zasluženoj pobjedi i prolazu u finale. Čestitke i našim momcima na odličnoj sezoni.
Prestoji nam još veći rad, od svoga puta ne odustajemo,“ poručili su na svojoj facebook stranici iz KK „Budućnost BN“.

U finalu plej ofa snage će odmjeriti KK „Radnik Elvako Metpro“ i KK „Drina Princip“. Finalna serija počinje prvog maja 2021. godine.