ZVEZDA JE PONOVO U LIGI ŠAMPIONA: Nek' se Marakani vrate slavni dani


Foto: Srđan Stevanović/Starsport
- Fudbaleri Crvene zvezde plasirali su se u Ligu šampiona, pošto su sinoć u Beogradu pobijedili norveški Bode Glimt 2:0 u revanš meču plej-ofa najkvalitetnijeg evropskog klupskog takmičenja.

Golove za Crvenu zvezdu postigli su Bruno Duarte u 26. iz penala i Uroš Spajić u 59. minutu.

U prvoj utakmici plej-ofa za plasman u LŠ, koja je odigrana prošle nedjelje u Norveškoj, bilo je 2:1 za Bode Glimt.
Žrijeb Lige šampiona biće održan sutra u 18 časova. 

Bode Glimt će takmičenje nastaviti u grupnoj fazi Lige Evrope

Po završetku meča sa tribina stadiona "Rajko Mitić" zagrmila je poznata pjesma “Nek se Marakani vrate slavni dani, kad si Zvezdo bila iznad svih...”,  koju su igrači otpjevali zajedno sa hiljadama najvjernijih navijača.