
Žižović: Da ne dižemo euforiju
- Fudbaleri Borca odigrali su taktički sjajan meč protiv Ferencvaroša, izborivši odličnih 0:0 pred revanš u Banjaluci.
Trener Borca Mladen Žižović ponosan je na svoje momke, ali ističe da ima još posla u revanšu.
- Ne bih da se diže euforija, ostvarili smo veliki uspjeh, ali nadam se da će sljedeća utakmica biti naša najbolja.
Dobro smo ih analizirali znali smo sve o njima, momci su stvarno dobro odigrali, ali ne bih da dižem, euforiju, ponovo kažem, pravi izazov tek slijedi - rekao je Žižović.
(Glas Srpske)
Trener Borca Mladen Žižović ponosan je na svoje momke, ali ističe da ima još posla u revanšu.
- Ne bih da se diže euforija, ostvarili smo veliki uspjeh, ali nadam se da će sljedeća utakmica biti naša najbolja.
Dobro smo ih analizirali znali smo sve o njima, momci su stvarno dobro odigrali, ali ne bih da dižem, euforiju, ponovo kažem, pravi izazov tek slijedi - rekao je Žižović.
(Glas Srpske)




