GOLIJADA NA "MARAKANI": ZVEZDA UBJEDLjIVA PROTIV FERENCVAROŠA :: Semberija INFO ::

GOLIJADA NA "MARAKANI": ZVEZDA UBJEDLjIVA PROTIV FERENCVAROŠA

Fudbaleri Crvene zvezde pobijedili su večeras Ferencvaroš 4:1 u trećem kolu grupe H Lige Evrope.

Zvezda je ovom pobjedom upisala prve bodove u ovom takmičenju, s obzirom da je prethodno poražena od Trabzonspora i Monaka.

Crveno -beli su mrežu Ferencvaroša načeli u 27. minuti kada je Kanga pogodio sa bijele tačke.

Na 2:0 povisio je Mitrović u 35. minuti, a tim rezultatom se otišlo na pauzu.

Ekipi Miloša Milojevića ovo nije bilo dovoljno, pa je u drugom poluvremenu nastavljena agresivna igra.
Katai je pogodio za vođstvo Zvezde od 3:0 u 50. minuti, da bi tačku na pobjedu crveno-belih stavio strijelac prvog gola Kanga, u 60. minuti.

Ferencvaroš je do kraja meča uspio da ublaži poraz, kada je Zaharijasen zatresao mrežu Borjana u 71. minuti za konačnih 4:1.

Zvezda ovom pobjedom nije napravila pomak na tabeli, te se i dalje nalazi na posljednjem mjestu, dok je Ferencvaroš zadržao lidersku poziciju.

Ipak , u ovoj grupi je sve otvoreno, s obzirom da prvoplasirani Ferencvaroš ima isti broj bodova kao i drugoplasirani Monako (po šest), kao trećeplasirani Trabzonspor i Zvezda (po tri).