REAL BEZ DRAME DO ČETVRTFINALA LIGE ŠAMPIONA :: Semberija INFO ::

REAL BEZ DRAME DO ČETVRTFINALA LIGE ŠAMPIONA

Fudbaleri madridskog Reala plasirali su se u četvrtfinale Lige šampiona, pošto su u revanš meču osmine finala pobijedili Atalantu sa 3:1.

Real je uz dosta sreće došao do pobjede u prvom meču ovih rivala, ali zato drame i uzbuđenja nije bilo u revanšu.

Ekipa Zinedina Zidana je lako došla do nove pobjede nad Atalantom i plasirala se u četvrtinu finala.

Real je poveo u 34. minutu, golom Karima Benzeme, a povisio je Serhio Ramos sa bijele tačke u 60.

Atalanta je uspjela da smanji rezultat, preko Murijela u 83. minutu, ali je Real ekspresno odgovorio - Marko Asensio je postigao gol dva minuta kasnije.

Real se, tako, bez muka domogao četvrtfinala, u kojem će igrati i Mančester siti, koji je pobijedio Borusiju iz Menhengladbaha.