
Petorica igrača Radnika u reprezentativnim akcijama
Omladinski pogon FK „Radnik“ iz Bijeljine potvrdio je status jedne od vodećih fudbalskih akademija u regionu. U istom periodu, čak pet talentovanih fudbalera bijeljinskog kluba dobilo je pozive za ključne reprezentativne aktivnosti pod okriljem N/FS BiH i UEFA, što je uspeh koji zaslužuje posebnu pažnju.
Najveće priznanje stiglo je za Stefana Šešliju, člana Radnikove juniorske selekcije, koji je uvršten na spisak U17 reprezentacije Bosne i Hercegovine. On će sa nacionalnim timom nastupiti na kvalifikacionom turniru Lige B koji će se od 21. do 30. aprila 2026. godine odigrati u Moldaviji.
Paralelno sa reprezentativnim nastupom Šešlije, još četvorica fudbalera Radnika dobili su za učešće na kampu „Elitni omladinski igrači“ koji se odvija u Trening centru Fudbalskog saveza BiH u Zenici u periodu od 19. do 23. aprila 2026. godine. U konkurenciji dječaka iz cijele BiH Pavle Jović, Luka Trifković, Mihajlo Kapikul i Aleksa Stojić imaju priliku pokazati predstaviti dres FK „Radnik“ i sve ono što su naučili od svojih trenera.
-Ovaj kamp je strateški projekat FS BiH namenjen najperspektivnijim mladim igračima u državi. Pored tehničko-taktičkog usavršavanja na terenu, program uključuje i edukaciju o sportskoj ishrani, prevenciji povreda i profesionalnoj etici. Cilj je da se ovi mladići pripreme za tranziciju u profesionalni fudbal. Ovi pozivi, i za Stefana i za četvoricu naših mladih fudbalera, kruna su predanog rada trenera u Bijeljini i dokaz da FK „Radnik“ posjeduje profesionalan pristup i kvalitetan sportski program koji stvara buduće asove“, izjavio je za „Semberija INFO“ Igor Milošević, koordinator Omladinskih selekcija FK „Radnik“.
Semberija info
Najveće priznanje stiglo je za Stefana Šešliju, člana Radnikove juniorske selekcije, koji je uvršten na spisak U17 reprezentacije Bosne i Hercegovine. On će sa nacionalnim timom nastupiti na kvalifikacionom turniru Lige B koji će se od 21. do 30. aprila 2026. godine odigrati u Moldaviji.
Paralelno sa reprezentativnim nastupom Šešlije, još četvorica fudbalera Radnika dobili su za učešće na kampu „Elitni omladinski igrači“ koji se odvija u Trening centru Fudbalskog saveza BiH u Zenici u periodu od 19. do 23. aprila 2026. godine. U konkurenciji dječaka iz cijele BiH Pavle Jović, Luka Trifković, Mihajlo Kapikul i Aleksa Stojić imaju priliku pokazati predstaviti dres FK „Radnik“ i sve ono što su naučili od svojih trenera.
-Ovaj kamp je strateški projekat FS BiH namenjen najperspektivnijim mladim igračima u državi. Pored tehničko-taktičkog usavršavanja na terenu, program uključuje i edukaciju o sportskoj ishrani, prevenciji povreda i profesionalnoj etici. Cilj je da se ovi mladići pripreme za tranziciju u profesionalni fudbal. Ovi pozivi, i za Stefana i za četvoricu naših mladih fudbalera, kruna su predanog rada trenera u Bijeljini i dokaz da FK „Radnik“ posjeduje profesionalan pristup i kvalitetan sportski program koji stvara buduće asove“, izjavio je za „Semberija INFO“ Igor Milošević, koordinator Omladinskih selekcija FK „Radnik“.
Semberija info




