ЈОШ САМО КОРАК ДО СНА :: Semberija INFO ::

ЈОШ САМО КОРАК ДО СНА

Синоћ је у препуној дворани Гимназије "Филип Вишњић" одиграна трећа утакмица фуналне серије плеј офа Премијер футсал лиге БиХ. Након прва два сусрета резултат је био 1-1, а занимљиво је да, до синоћ, ни једна екипа у сезони није одбранила предност домаћег терена.

Нервоза на почетку утакмице је мало свезала ноге Бијељинцима, те је након првих 20 минута резултат на семафору био 5:3 у корист Мостараца. Играчи КМФ "Radnik MD Shop" нису поклекли и одлучно у другом полувремену окрећу резултат у своју корист. Резултат на крају утакмице је био 6:5. Стријелци за Бијељинце су били Џомбић (троструки стријелац), Павић (два поготка) и аутогол Јелића.

Овом побједом екипа КМФ "Radnik MD Shop" је дошла на корак од остварења свога сна, тј. освајања титуле првака БиХ и пласмана у футсал Лигу шампиона. За то ће прилику имати већ у сриједу, када се у Мостару игра четврта утакмица ове серије.