ПАРТИЗАН ОДОЛЕО ТУРЦИМА, СТИГАО НА КОРАК ОД ЛИГЕ ЕВРОПЕ! :: Semberija INFO ::

ПАРТИЗАН ОДОЛЕО ТУРЦИМА, СТИГАО НА КОРАК ОД ЛИГЕ ЕВРОПЕ!

Фудбалери Партизана пласирали су се у плеј-оф квалификација за пласман у Лигу Европе.

Црно-бели су изгубили на гостовању од Малатије 1:0, али су прошли даље захваљујући победи у Београду од 3:1.
Турски тим је повео већ у седмом минуту голом Адиса Јаховића после очајне реакције штопера и велике грешке Владимира Стојковића.

Међутим, црно-бели су у наставку углавном контролисали ритам меча, да би након анти-фудбала у другом полувремену одолели жестоком притиску домаћина у завршници сусрета, када се Стојковић искупио сјајном интервенцијом.

Партизан ће у плеј-офу квалификација за ЛЕ играти са норвешким Молдеом, који је после драме у Солуну на продужетке прошао грчки Арис, па после само месец дана опет долази у Србију.

Није одиграо Партизан на нивоу из првог меча, али је одиграо довољно да прође у последњу рунду квалификација за јесен у Европи.