ПАРТИЗАН ЕЛИМИНИСАН ИЗ КВАЛИФИКАЦИЈА ЗА ЛИГУ ЕВРОПЕ :: Semberija INFO ::

ПАРТИЗАН ЕЛИМИНИСАН ИЗ КВАЛИФИКАЦИЈА ЗА ЛИГУ ЕВРОПЕ

Фудбалери Партизана одиграли су 2:2 у Београду против АЕК-а те им овај резултат није био довољан за плеј-оф Лиге Европе, с обзиром да су у првој утакмици поражени са 2:1.

Ипак, ово није крај за црно-бијеле у Европи, јер их очекује дуел плеј-офа Лиге конференција против Хамруна, који на пенале избацио Левски.

Екипа Илије Столице јурила је побједу на овом мечу јер су у гостима изгубили 2:1. Све је било идеално за београдски тим када је у 24. минуту Рикардо Гомеш са ивице казненог одлично шутирао и донио Партизану предност.

Црно-бијели су били све више офанзивнији и у потпуности преузели контролу на мечу. Али опсада пред голом АЕК-а била је неуспјешна. Партизан је на полувријеме отишао са голом предности.

АЕК улази у други дио меча више офанзивније и у 51. минуту стигао до 1:1.

Онда су црно-бијели експресно окренули и Рикардо је вратио Партизан у колосијек. Међутим, ту лудих пет минута није стало. Уз невјероватан продор Фаража који је избацио три играча Партизана и невјероватним шутем матирао голмана црно-бијелих за коначних 2:2.