ПАРТИЗАН ПРОКОЦКАО ДВА ГОЛА ПРЕДНОСТИ, ПРОЛЕЋЕ У ЕВРОПИ ОСТАЛО САМО САН! :: Semberija INFO ::

ПАРТИЗАН ПРОКОЦКАО ДВА ГОЛА ПРЕДНОСТИ, ПРОЛЕЋЕ У ЕВРОПИ ОСТАЛО САМО САН!

Партизан је избацио самог себе... Фудбалери Партизана одиграли су 2:2 (0:2) против екипе АЗ Алкмара у гостима и тако остали без шанси да прођу групну фазу Лиге Европе

Каква штета, Партизан је избацио самог себе из Европе. Имали су све црно-бели, два гола предности, играча више а онда су пали у самој завршници.

Од доминације и лагане утакмице екипа тренер Милошевића дошла је до тога да се у Београд враћа погнуте главе. Асано и Сума су постигли голове, чинило се да је победа у џепу а онда је пало све за пет минута.

Резервиста Дујф постигао је два гола у 87. минуту, па онда у другом минуту надоканде и тако бацио Партизан на леђа. Стојковић је морао да интервенише боље код првог гола, код другог одбрана је можда и први пут заспала за велику тугу навијача.

Сан је срушен за пет минута па меч са Астаном у последњем колу нема никакав значај. Партизану остаје само да жали...