ЛИГА ШАМПИОНА: РЕАЛ УБЈЕДЉИВ, ДРАМА У ЗАГРЕБУ :: Semberija INFO ::

ЛИГА ШАМПИОНА: РЕАЛ УБЈЕДЉИВ, ДРАМА У ЗАГРЕБУ

Фудбалери Реала вечерас су остварили најубједqивију побједу у Лиги шампиона; славили су са 6:0 против Галатасараја.

На самом почетку утакмице, већ у четвртом минуту повео је Реал голом Родрига, а већ три минута касније исти играч повисио је на 2:0. Већ у 14. минуту било је 3:0 након што је Рамос био прецизан са бијеле тачке, а четврти погодак постигао је Бензема у 45. минуту. Смањили су Мадриђани темпо у наставку, па су до петог гола стигли у 81. минуту, а стијелац је био Бензема. Коначан резултат поставио је Родриго у судијској надокнади.

Фудбалери Динама из Загреба направили су преокрет против Шахтјара, повели са 3:1, а онда је меч завршен неријешеним резултатом 3:3. Повели су гости преко Алана Патрика у 13. минуту, а онда је Петковић изједначио у 25. минуту. Други гол за Динамо постигао је Иванушец у 83. минуту, да би три минута касније погодио и Адеми.  У самој завршници, у 93. минуту, Мораес је смањио на 3:2, док је у 97. минуту Тете изједначио на 3:3.