ПАВКОВ ПОСЛЕ ЛИВЕРПУЛА ШОКИРАО ЈОШ ЈЕДНОГ ВЕЛИКАНА НА МАРАКАНИ, ЗВЕЗДА ИЗВУКЛА 2:2 :: Semberija INFO ::

Звезда са десеторицом изборила реми са"росонерима"

Фудбалери Црвене звезде одиграли су крајње узбудљивих 2:2 против Милана у првој утакмици 1/16 финала Лиге Европе, и то са десеторицом у последњих двадесетак минута, а јунак је био Милан Павков - стрелац гола у 93. минуту.

Звезда је толико заслужила овај егал, надигравали су се црвено-бели са италијанским гигантом све време, имали и среће да су гостима поништена два гола у повоју меча, "прегрмели" су Београђани и хорор киксеве Панкова, резултатски дефицит и, на крају, искључење Милана Родића.

Попут најупорнијег, најжилавијег ратника, Звезда је осетила повлачење Милана у самој завршници, осетила да је то тај тренутак да казни "росонере" за зихерашку игру, а онда, право ниоткуда, винуо се Летач из Бегеча и на невероватан начин матирао "хоботницу" Донаруму - за 2:2 у 93. минуту!

Каква би само ово лудница на стадиону била да су којим случајем навијачи били сведоци сјајне утакмице српског и италијанског тима.